EK Kwalificatie 2024

Op deze pagina blikken we vooruit op de kwalificatie van het EK 2024. 🇳🇱 Nederland zit in Groep B, samen met 🇫🇷 Frankrijk, 🇮🇪 Ierland, 🇬🇷 Griekenland en 🇬🇮 Gibraltar. Op deze pagina check je overzichtelijk het speelschema en de stand van de EK kwalificatie per groep.

EK 2024 kwalificatie groepen

Gastland Duitsland is automatisch gekwalificeerd voor het EK. Dat betekent dat er nog 23 plekken te vergeven zijn. In totaal zijn er tien kwalificatiegroepen. De nummers 1 en 2 van deze groepen plaats zich ook voor het EK. De drie overgebleven tickets worden verdeeld via een play-off systeem.

De eerste kwalificatiewedstrijden worden gespeeld in maart 2023. Bekijk via de links hieronder de stand en het speelschema per groep:

EK Kwalificatie Groep A

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇪🇸 Spanje000000
2.schotland Schotland000000
3.🇳🇴 Noorwegen000000
4.🇬🇪 Georgië000000
5.🇨🇾 Cyprus000000

Programma

Datum & TijdThuisUit
Za 25 mar 15:00schotland Schotland🇨🇾 Cyprus
Za 25 mar 20:45🇪🇸 Spanje🇳🇴 Noorwegen
Di 28 mar 18:00🇬🇪 Georgië🇳🇴 Noorwegen
Di 28 mar 20:45schotland Schotland🇪🇸 Spanje
Za 17 juni 18:00🇳🇴 Noorwegenschotland Schotland
Za 17 juni 20:45🇨🇾 Cyprus🇬🇪 Georgië
Di 20 juni 20:45schotland Schotland🇬🇪 Georgië
Di 20 juni 20:45🇳🇴 Noorwegen🇨🇾 Cyprus
Vr 8 sep 18:00🇬🇪 Georgië🇪🇸 Spanje
Vr 8 sep 20:45🇨🇾 Cyprusschotland Schotland
Ma 11 sep 20:45🇪🇸 Spanje🇨🇾 Cyprus
Ma 11 sep 20:45🇳🇴 Noorwegen🇬🇪 Georgië
Do 12 okt 20:45🇪🇸 Spanjeschotland Schotland
Do 12 okt 20:45🇨🇾 Cyprus🇳🇴 Noorwegen
Zo 15 okt 15:00🇬🇪 Georgië🇨🇾 Cyprus
Zo 15 okt 20:45🇳🇴 Noorwegen🇪🇸 Spanje
Do 16 nov 18:00🇬🇪 Georgiëschotland Schotland
Do 16 nov 20:45🇨🇾 Cyprus🇪🇸 Spanje
Zo 19 nov 20:45🇪🇸 Spanje🇬🇪 Georgië
Zo 19 nov 20:45schotland Schotland🇳🇴 Noorwegen

EK Kwalificatie Groep B

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇳🇱 Nederland000000
2.🇫🇷 Frankrijk000000
3.🇮🇪 Ierland000000
4.🇬🇷 Griekenland000000
5.🇬🇮 Gibraltar000000

Programma

Datum & TijdThuisUit
Vr 24 mar 20:45🇫🇷 Frankrijk🇳🇱 Nederland
Vr 24 mar 20:45🇬🇮 Gibraltar🇬🇷 Griekenland
Ma 27 mar 20:45🇳🇱 Nederland🇬🇮 Gibraltar
Ma 27 mar 20:45🇮🇪 Ierland🇫🇷 Frankrijk
Vr 16 juni 20:45🇬🇷 Griekenland🇮🇪 Ierland
Vr 16 juni 20:45🇬🇮 Gibraltar🇫🇷 Frankrijk
Ma 19 juni 20:45🇮🇪 Ierland🇬🇮 Gibraltar
Ma 19 juni 20:45🇫🇷 Frankrijk🇬🇷 Griekenland
Do 7 sep 20:45🇫🇷 Frankrijk🇮🇪 Ierland
Do 7 sep 20:45🇳🇱 Nederland🇬🇷 Griekenland
Zo 10 sep 20:45🇮🇪 Ierland🇳🇱 Nederland
Zo 10 sep 20:45🇬🇷 Griekenland🇬🇮 Gibraltar
Vr 13 okt 20:45🇳🇱 Nederland🇫🇷 Frankrijk
Vr 13 okt 20:45🇮🇪 Ierland🇬🇷 Griekenland
Ma 16 okt 20:45🇬🇷 Griekenland🇳🇱 Nederland
Ma 16 okt 20:45🇬🇮 Gibraltar🇮🇪 Ierland
Za 18 nov 20:45🇫🇷 Frankrijk🇬🇮 Gibraltar
Za 18 nov 20:45🇳🇱 Nederland🇮🇪 Ierland
Di 21 nov 20:45🇬🇷 Griekenland🇫🇷 Frankrijk
Di 21 nov 20:45🇬🇮 Gibraltar🇳🇱 Nederland

EK Kwalificatie Groep C

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇮🇹 Italië000000
2.engeland Engeland000000
3.🇺🇦 Oekraïne000000
4.🇲🇰 Noord-Macedonië000000
5.🇲🇹 Malta000000

Programma

Datum & TijdThuisUit
Do 23 mar 20:45🇮🇹 Italiëengeland Engeland
Do 23 mar 20:45🇲🇰 Noord-Macedonië🇲🇹 Malta
Zo 26 mar 18:00engeland Engeland🇺🇦 Oekraïne
Zo 26 mar 20:45🇲🇹 Malta🇮🇹 Italië
Vr 16 jun 20:45🇲🇹 Maltaengeland Engeland
Vr 16 jun 20:45🇲🇰 Noord-Macedonië🇺🇦 Oekraïne
Ma 19 jun 20:45engeland Engeland🇲🇰 Noord-Macedonië
Ma 19 jun 20:45🇺🇦 Oekraïne🇲🇹 Malta
Za 9 sep 18:00🇺🇦 Oekraïneengeland Engeland
Za 9 sep 20:45🇲🇰 Noord-Macedonië🇮🇹 Italië
Di 12 sep 20:45🇮🇹 Italië🇺🇦 Oekraïne
Di 12 sep 20:45🇲🇹 Malta🇲🇰 Noord-Macedonië
Za 14 okt 15:00🇺🇦 Oekraïne🇲🇰 Noord-Macedonië
Za 14 okt 20:45🇮🇹 Italië🇲🇹 Malta
Di 17 okt 20:45engeland Engeland🇮🇹 Italië
Di 17 okt 20:45🇲🇹 Malta🇺🇦 Oekraïne
Vr 17 nov 20:45🇮🇹 Italië🇲🇰 Noord-Macedonië
Vr 17 nov 20:45engeland Engeland🇲🇹 Malta
Ma 20 nov 20:45🇺🇦 Oekraïne🇮🇹 Italië
Ma 20 nov 20:45🇲🇰 Noord-Macedoniëengeland Engeland

EK Kwalificatie Groep D

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇭🇷 Kroatië000000
2.wales Wales000000
3.🇦🇲 Armenië000000
4.🇹🇷 Turkije000000
5.🇱🇻 Letland000000

Programma

Datum & TijdThuisUit
Za 25 mar 18:00🇦🇲 Armenië🇹🇷 Turkije
Za 25 mar 20:45🇭🇷 Kroatiëwales Wales
Di 28 mar 20:45🇹🇷 Turkije🇭🇷 Kroatië
Di 28 mar 20:45wales Wales🇱🇻 Letland
Vr 16 jun 20:45wales Wales🇦🇲 Armenië
Vr 16 jun 20:45🇱🇻 Letland🇹🇷 Turkije
Ma 19 jun 18:00🇦🇲 Armenië🇱🇻 Letland
Ma 19 jun 20:45🇹🇷 Turkijewales Wales
Vr 8 sep 20:45🇭🇷 Kroatië🇱🇻 Letland
Vr 8 sep 20:45🇹🇷 Turkije🇦🇲 Armenië
Ma 11 sep 18:00🇦🇲 Armenië🇭🇷 Kroatië
Ma 11 sep 20:45🇱🇻 Letlandwales Wales
Do 12 okt 18:00🇱🇻 Letland🇦🇲 Armenië
Do 12 okt 20:45🇭🇷 Kroatië🇹🇷 Turkije
Zo 15 okt 20:45🇹🇷 Turkije🇱🇻 Letland
Zo 15 okt 20:45wales Wales🇭🇷 Kroatië
Za 18 nov 15:00🇦🇲 Armeniëwales Wales
Za 18 nov 18:00🇱🇻 Letland🇭🇷 Kroatië
Di 21 nov 20:45🇭🇷 Kroatië🇦🇲 Armenië
Di 21 nov 20:45wales Wales🇹🇷 Turkije

EK Kwalificatie Groep E

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇵🇱 Polen000000
2.🇨🇿 Tsjechië000000
3.🇦🇱 Albanië000000
4.🇫🇴 Faeröer000000
5.🇲🇩 Moldavië000000

Programma

Datum & TijdThuisUit
Vr 24 mar 20:45🇨🇿 Tsjechië🇵🇱 Polen
Vr 24 mar 20:45🇲🇩 Moldavië🇫🇴 Faeröer
Ma 27 mar 20:45🇵🇱 Polen🇦🇱 Albanië
Ma 27 mar 20:45🇲🇩 Moldavië🇨🇿 Tsjechië
Za 17 jun 20:45🇦🇱 Albanië🇲🇩 Moldavië
Za 17 jun 20:45🇫🇴 Faeröer🇨🇿 Tsjechië
Di 20 jun 20:45🇲🇩 Moldavië🇵🇱 Polen
Di 20 jun 20:45🇫🇴 Faeröer🇦🇱 Albanië
Do 7 sep 20:45🇵🇱 Polen🇫🇴 Faeröer
Do 7 sep 20:45🇨🇿 Tsjechië🇦🇱 Albanië
Zo 10 sep 18:00🇫🇴 Faeröer🇲🇩 Moldavië
Zo 10 sep 20:45🇦🇱 Albanië🇵🇱 Polen
Do 12 okt 20:45🇦🇱 Albanië🇨🇿 Tsjechië
Do 12 okt 20:45🇫🇴 Faeröer🇵🇱 Polen
Zo 15 okt 18:00🇨🇿 Tsjechië🇫🇴 Faeröer
Zo 15 okt 20:45🇵🇱 Polen🇲🇩 Moldavië
Vr 17 nov 20:45🇵🇱 Polen🇨🇿 Tsjechië
Vr 17 nov 20:45🇲🇩 Moldavië🇦🇱 Albanië
Ma 20 nov 20:45🇨🇿 Tsjechië🇲🇩 Moldavië
Ma 20 nov 20:45🇦🇱 Albanië🇫🇴 Faeröer

EK Kwalificatie Groep F

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇧🇪 België000000
2.🇦🇹 Oostenrijk000000
3.🇸🇪 Zweden000000
4.🇦🇿 Azerbeidzjan000000
5.🇪🇪 Estland000000

Programma

Datum & TijdThuisUit
Vr 24 mar 20:45🇸🇪 Zweden🇧🇪 België
Vr 24 mar 20:45🇦🇹 Oostenrijk🇦🇿 Azerbeidzjan
Ma 27 mar 20:45🇸🇪 Zweden🇦🇿 Azerbeidzjan
Ma 27 mar 20:45🇦🇹 Oostenrijk🇪🇪 Estland
Za 17 juni 18:00🇦🇿 Azerbeidzjan🇪🇪 Estland
Za 17 juni 20:45🇧🇪 België🇦🇹 Oostenrijk
Di 20 juni 20:45🇦🇹 Oostenrijk🇸🇪 Zweden
Di 20 juni 20:45🇪🇪 Estland🇧🇪 België
Za 9 sep 15:00🇦🇿 Azerbeidzjan🇧🇪 België
Za 9 sep 18:00🇪🇪 Estland🇸🇪 Zweden
Di 12 sep 20:45🇧🇪 België🇪🇪 Estland
Di 12 sep 20:45🇸🇪 Zweden🇦🇹 Oostenrijk
Vr 13 okt 18:00🇪🇪 Estland🇦🇿 Azerbeidzjan
Vr 13 okt 20:45🇦🇹 Oostenrijk🇧🇪 België
Ma 16 okt 18:00🇦🇿 Azerbeidzjan🇦🇹 Oostenrijk
Ma 16 okt 20:45🇧🇪 België🇸🇪 Zweden
Do 16 nov 18:00🇪🇪 Estland🇦🇹 Oostenrijk
Do 16 nov 18:00🇦🇿 Azerbeidzjan🇸🇪 Zweden
Zo 19 nov 18:00🇧🇪 België🇦🇿 Azerbeidzjan
Zo 19 nov 18:00🇸🇪 Zweden🇪🇪 Estland

EK Kwalificatie Groep G

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇭🇺 Hongarije000000
2.🇷🇸 Servië000000
3.🇲🇪 Montenegro000000
4.🇧🇬 Bulgarije000000
5.🇱🇹 Litouwen000000

Programma

Datum & TijdThuisUit
Vr 24 mar 18:00🇧🇬 Bulgarije🇲🇪 Montenegro
Vr 24 mar 20:45🇷🇸 Servië🇱🇹 Litouwen
Ma 27 mar 20:45🇭🇺 Hongarije🇧🇬 Bulgarije
Ma 27 mar 20:45🇲🇪 Montenegro🇷🇸 Servië
Za 17 jun 15:00🇱🇹 Litouwen🇧🇬 Bulgarije
Za 17 jun 18:00🇲🇪 Montenegro🇭🇺 Hongarije
Di 20 jun 20:45🇭🇺 Hongarije🇱🇹 Litouwen
Di 20 jun 20:45🇧🇬 Bulgarije🇷🇸 Servië
Do 7 sep 18:00🇱🇹 Litouwen🇲🇪 Montenegro
Do 7 sep 20:45🇷🇸 Servië🇭🇺 Hongarije
Zo 10 sep 18:00🇲🇪 Montenegro🇧🇬 Bulgarije
Zo 10 sep 20:45🇱🇹 Litouwen🇷🇸 Servië
Za 14 okt 18:00🇧🇬 Bulgarije🇱🇹 Litouwen
Za 14 okt 20:45🇭🇺 Hongarije🇷🇸 Servië
Di 17 okt 20:45🇷🇸 Servië🇲🇪 Montenegro
Di 17 okt 20:45🇱🇹 Litouwen🇭🇺 Hongarije
Do 16 nov 20:45🇧🇬 Bulgarije🇭🇺 Hongarije
Do 16 nov 20:45🇲🇪 Montenegro🇱🇹 Litouwen
Zo 19 nov 15:00🇭🇺 Hongarije🇲🇪 Montenegro
Zo 19 nov 15:00🇷🇸 Servië🇧🇬 Bulgarije

EK Kwalificatie Groep H

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇩🇰 Denemarken000000
2.🇫🇮 Finland000000
3.🇸🇮 Slovenië000000
4.🇰🇿 Kazachstan000000
5.noord-ierland Noord-Ierland000000
6.🇸🇲 San Marino000000
Datum & TijdThuisUit
Di 23 mar 16:00🇰🇿 Kazachstan🇸🇮 Slovenië
Di 23 mar 20:45🇩🇰 Denemarken🇫🇮 Finland
Di 23 mar 20:45🇸🇲 San Marinonoord-ierland Noord-Ierland
Zo 26 mar 15:00🇰🇿 Kazachstan🇩🇰 Denemarken
Zo 26 mar 18:00🇸🇮 Slovenië🇸🇲 San Marino
Zo 26 mar 20:45noord-ierland Noord-Ierland🇫🇮 Finland
Vr 16 juni 18:00🇫🇮 Finland🇸🇮 Slovenië
Vr 16 juni 20:45🇩🇰 Denemarkennoord-ierland Noord-Ierland
Vr 16 juni 20:45🇸🇲 San Marino🇰🇿 Kazachstan
Ma 19 juni 18:00🇫🇮 Finland🇸🇲 San Marino
Ma 19 juni 20:45🇸🇮 Slovenië🇩🇰 Denemarken
Ma 19 juni 20:45noord-ierland Noord-Ierland🇰🇿 Kazachstan
Do 7 sep 16:00🇰🇿 Kazachstan🇫🇮 Finland
Do 7 sep 20:45🇩🇰 Denemarken🇸🇲 San Marino
Do 7 sep 20:45🇸🇮 Sloveniënoord-ierland Noord-Ierland
Zo 10 sep 15:00🇰🇿 Kazachstannoord-ierland Noord-Ierland
Zo 10 sep 18:00🇫🇮 Finland🇩🇰 Denemarken
Zo 10 sep 20:45🇸🇲 San Marino🇸🇮 Slovenië
Za 14 okt 15:00noord-ierland Noord-Ierland🇸🇲 San Marino
Za 14 okt 18:00🇸🇮 Slovenië🇫🇮 Finland
Za 14 okt 20:45🇩🇰 Denemarken🇰🇿 Kazachstan
Di 17 okt 18:00🇫🇮 Finland🇰🇿 Kazachstan
Di 17 okt 20:45noord-ierland Noord-Ierland🇸🇮 Slovenië
Di 17 okt 20:45🇸🇲 San Marino🇩🇰 Denemarken
Vr 17 nov 16:00🇰🇿 Kazachstan🇸🇲 San Marino
Vr 17 nov 18:00🇫🇮 Finlandnoord-ierland Noord-Ierland
Vr 17 nov 20:45🇩🇰 Denemarken🇸🇮 Slovenië
Ma 20 nov 20:45noord-ierland Noord-Ierland🇩🇰 Denemarken
Ma 20 nov 20:45🇸🇮 Slovenië🇰🇿 Kazachstan
Ma 20 nov 20:45🇸🇲 San Marino🇫🇮 Finland

Programma

EK Kwalificatie Groep I

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇨🇭 Zwitserland000000
2.🇮🇱 Israël000000
3.🇷🇴 Roemenië000000
4.🇽🇰 Kosovo000000
5.🇧🇾 Wit-Rusland000000
6.🇦🇩 Andorra000000
Datum & TijdThuisUit
Za 25 mar 18:00🇧🇾 Wit-Rusland🇨🇭 Zwitserland
Za 25 mar 18:00🇮🇱 Israël🇽🇰 Kosovo
Za 25 mar 20:45🇦🇩 Andorra🇷🇴 Roemenië
Di 28 mar 20:45🇨🇭 Zwitserland🇮🇱 Israël
Di 28 mar 20:45🇷🇴 Roemenië🇧🇾 Wit-Rusland
Di 28 mar 20:45🇽🇰 Kosovo🇦🇩 Andorra
Vr 16 juni 20:45🇦🇩 Andorra🇨🇭 Zwitserland
Vr 16 juni 20:45🇧🇾 Wit-Rusland🇮🇱 Israël
Vr 16 juni 20:45🇽🇰 Kosovo🇷🇴 Roemenië
Ma 19 juni 20:45🇨🇭 Zwitserland🇷🇴 Roemenië
Ma 19 juni 20:45🇮🇱 Israël🇦🇩 Andorra
Ma 19 juni 20:45🇧🇾 Wit-Rusland🇽🇰 Kosovo
Za 9 sep 18:00🇦🇩 Andorra🇧🇾 Wit-Rusland
Za 9 sep 20:45🇷🇴 Roemenië🇮🇱 Israël
Za 9 sep 20:45🇽🇰 Kosovo🇨🇭 Zwitserland
Di 12 sep 20:45🇨🇭 Zwitserland🇦🇩 Andorra
Di 12 sep 20:45🇮🇱 Israël🇧🇾 Wit-Rusland
Di 12 sep 20:45🇷🇴 Roemenië🇽🇰 Kosovo
Do 12 okt 20:45🇮🇱 Israël🇨🇭 Zwitserland
Do 12 okt 20:45🇦🇩 Andorra🇽🇰 Kosovo
Do 12 okt 20:45🇧🇾 Wit-Rusland🇷🇴 Roemenië
Zo 15 okt 18:00🇨🇭 Zwitserland🇧🇾 Wit-Rusland
Zo 15 okt 20:45🇷🇴 Roemenië🇦🇩 Andorra
Zo 15 okt 20:45🇽🇰 Kosovo🇮🇱 Israël
Za 18 nov 18:00🇧🇾 Wit-Rusland🇦🇩 Andorra
Za 18 nov 20:45🇨🇭 Zwitserland🇽🇰 Kosovo
Za 18 nov 20:45🇮🇱 Israël🇷🇴 Roemenië
Di 21 nov 20:45🇷🇴 Roemenië🇨🇭 Zwitserland
Di 21 nov 20:45🇦🇩 Andorra🇮🇱 Israël
Di 21 nov 20:45🇽🇰 Kosovo🇧🇾 Wit-Rusland

Programma

EK Kwalificatie Groep J

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇵🇹 Portugal000000
2.🇧🇦 Bosnië en Herzegovina000000
3.🇮🇸 IJsland000000
4.🇱🇺 Luxemburg000000
5.🇸🇰 Slowakije000000
6.🇱🇮 Liechtenstein000000
Datum & TijdThuisUit
Di 23 mar 20:45🇵🇹 Portugal🇱🇮 Liechtenstein
Di 23 mar 20:45🇸🇰 Slowakije🇱🇺 Luxemburg
Di 23 mar 20:45🇧🇦 Bosnië en Herzegovina🇮🇸 IJsland
Zo 26 mar 18:00🇱🇮 Liechtenstein🇮🇸 IJsland
Zo 26 mar 20:45🇸🇰 Slowakije🇧🇦 Bosnië en Herzegovina
Zo 26 mar 20:45🇱🇺 Luxemburg🇵🇹 Portugal
Za 17 jun 15:00🇱🇺 Luxemburg🇱🇮 Liechtenstein
Za 17 jun 20:45🇮🇸 IJsland🇸🇰 Slowakije
Za 17 jun 20:45🇵🇹 Portugal🇧🇦 Bosnië en Herzegovina
Di 20 jun 20:45🇮🇸 IJsland🇵🇹 Portugal
Di 20 jun 20:45🇧🇦 Bosnië en Herzegovina🇱🇺 Luxemburg
Di 20 jun 20:45🇱🇮 Liechtenstein🇸🇰 Slowakije
Vr 8 sep 20:45🇸🇰 Slowakije🇵🇹 Portugal
Vr 8 sep 20:45🇧🇦 Bosnië en Herzegovina🇱🇮 Liechtenstein
Vr 8 sep 20:45🇱🇺 Luxemburg🇮🇸 IJsland
Ma 11 sep 20:45🇮🇸 IJsland🇧🇦 Bosnië en Herzegovina
Ma 11 sep 20:45🇵🇹 Portugal🇱🇺 Luxemburg
Ma 11 sep 20:45🇸🇰 Slowakije🇱🇮 Liechtenstein
Vr 13 okt 20:45🇮🇸 IJsland🇱🇺 Luxemburg
Vr 13 okt 20:45🇵🇹 Portugal🇸🇰 Slowakije
Vr 13 okt 20:45🇱🇮 Liechtenstein🇧🇦 Bosnië en Herzegovina
Ma 16 okt 20:45🇮🇸 IJsland🇱🇮 Liechtenstein
Ma 16 okt 20:45🇧🇦 Bosnië en Herzegovina🇵🇹 Portugal
Ma 16 okt 20:45🇱🇺 Luxemburg🇸🇰 Slowakije
Do 16 nov 20:45🇸🇰 Slowakije🇮🇸 IJsland
Do 16 nov 20:45🇱🇺 Luxemburg🇧🇦 Bosnië en Herzegovina
Do 16 nov 20:45🇱🇮 Liechtenstein🇵🇹 Portugal
Zo 19 nov 20:45🇵🇹 Portugal🇮🇸 IJsland
Zo 19 nov 20:45🇧🇦 Bosnië en Herzegovina🇸🇰 Slowakije
Zo 19 nov 20:45🇱🇮 Liechtenstein🇱🇺 Luxemburg

Programma

Speelschema kwalificatie

De kwalificatie voor het EK in 2024 start op 23 maart 2023. In totaal zijn er tien speelrondes ingepland verdeeld over 2023. Een overzicht van alle speelronden:

SpeelrondeDatum
Speelronde 123 – 25 maart 2023
Speelronde 226 – 28 maart 2023
Speelronde 316 – 17 juni 2023
Speelronde 419 – 20 juni 2023
Speelronde 57 – 9 september 2023
Speelronde 610 – 12 september 2023
Speelronde 712 -14 oktober 2023
Speelronde 815 – 17 oktober 2023
Speelronde 916 – 18 november 2023
Speelronde 1019 – 21 november 2023

Play-offs

Nadat de nummers 1 en 2 uit de tien poules zich gekwalificeerd hebben voor het EK blijven er nog drie plekken over. Deze worden verdeeld doormiddel van het spelen van play-offs. Hoe werkt dit precies? De vier hoogst geplaatste landen (die nog niet gekwalificeerd zijn via de normale route) in de Nations League divisie A, B en C (vier per divisie, 12 totaal) plaatsen zich voor de play-offs. Via twee halve finales en een finale wordt uitgemaakt welke drie landen zich alsnog voor het EK kunnen plaatsen.

De speeldata van de play-offs zijn al bekend:

SpeelrondeDatum
Halve finales21 maart 2024
Finale26 maart 2024

Veelgestelde vragen over de EK kwalificatie 2024

Wanneer begint de EK kwalificatie?

De kwalificatie voor het EK in 2024 start op donderdag 23 maart 2023. Om 16:00 uur trappen Kazachstan en Slovenië de kwalificatie af. Het Nederlands Elftal speelt de eerste EK kwalificatie wedstrijd op vrijdag 23 maart uit tegen Frankrijk.

Hoeveel landen gaan er door in de EK kwalificatie?

In de kwalificatie zijn er tien groepen (A t/m J). De nummers 1 en 2 van deze groepen plaatsen zich direct voor het EK 2024. Via play-offs worden er nog drie plekken vergeven. Samen met gastland Duitsland maakt dat in totaal 24 landen.