EK Kwalificatie 2024

Hieronder vind je alles over de EK kwalificatie. Deze zit er inmiddels op en het EK 2024 speelschema is nu ook bekend.


Op deze pagina vind je alles over de kwalificatie van het EK 2024. 🇳🇱 Nederland zit in Groep B, samen met 🇫🇷 Frankrijk, 🇮🇪 Ierland, 🇬🇷 Griekenland en 🇬🇮 Gibraltar. Hier check je overzichtelijk het speelschema en de stand van de EK kwalificatie per groep. Zo zie je gelijk wie er al gekwalificeerd zijn voor het EK.

EK 2024 kwalificatie groepen

Gastland Duitsland is automatisch gekwalificeerd voor het EK. Dat betekent dat er nog 23 plekken te vergeven zijn. In totaal zijn er tien kwalificatiegroepen. De nummers 1 en 2 van deze groepen plaats zich ook voor het EK. De drie overgebleven tickets worden verdeeld via een play-off systeem.

Bekijk via de links hieronder de stand en het speelschema per groep (laatste update: 21-11):

EK Kwalificatie Groep A

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇪🇸 Spanje*8701+2021
2.schotland Schotland*8521+917
3.🇳🇴 Noorwegen8323+211
4.🇬🇪 Georgië8224-68
5.🇨🇾 Cyprus8008-250
* Geplaatst

Programma

Datum & TijdThuisUitUitslag
Za 25 mar 15:00schotland Schotland🇨🇾 Cyprus3-0
Za 25 mar 20:45🇪🇸 Spanje🇳🇴 Noorwegen3-0
Di 28 mar 18:00🇬🇪 Georgië🇳🇴 Noorwegen1-1
Di 28 mar 20:45schotland Schotland🇪🇸 Spanje2-0
Za 17 juni 18:00🇳🇴 Noorwegenschotland Schotland1-2
Za 17 juni 20:45🇨🇾 Cyprus🇬🇪 Georgië1-2
Di 20 juni 20:45schotland Schotland🇬🇪 Georgië2-0
Di 20 juni 20:45🇳🇴 Noorwegen🇨🇾 Cyprus3-1
Vr 8 sep 18:00🇬🇪 Georgië🇪🇸 Spanje1-7
Vr 8 sep 20:45🇨🇾 Cyprusschotland Schotland0-3
Di 12 sep 20:45🇪🇸 Spanje🇨🇾 Cyprus6-0
Di 12 sep 20:45🇳🇴 Noorwegen🇬🇪 Georgië2-1
Do 12 okt 20:45🇪🇸 Spanjeschotland Schotland2-0
Do 12 okt 20:45🇨🇾 Cyprus🇳🇴 Noorwegen0-4
Zo 15 okt 15:00🇬🇪 Georgië🇨🇾 Cyprus4-0
Zo 15 okt 20:45🇳🇴 Noorwegen🇪🇸 Spanje0-1
Do 16 nov 18:00🇬🇪 Georgiëschotland Schotland2-2
Do 16 nov 20:45🇨🇾 Cyprus🇪🇸 Spanje1-3
Zo 19 nov 20:45🇪🇸 Spanje🇬🇪 Georgië3-1
Zo 19 nov 20:45schotland Schotland🇳🇴 Noorwegen3-3

EK Kwalificatie Groep B

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇫🇷 Frankrijk*8710+2622
2.🇳🇱 Nederland*8602+1018
3.🇬🇷 Griekenland8413+613
4.🇮🇪 Ierland8206-16
5.🇬🇮 Gibraltar8008-410
* Geplaatst

Programma

Datum & TijdThuisUitUitslag
Vr 24 mar 20:45🇫🇷 Frankrijk🇳🇱 Nederland4-0
Vr 24 mar 20:45🇬🇮 Gibraltar🇬🇷 Griekenland0-3
Ma 27 mar 20:45🇳🇱 Nederland🇬🇮 Gibraltar3-0
Ma 27 mar 20:45🇮🇪 Ierland🇫🇷 Frankrijk0-1
Vr 16 juni 20:45🇬🇷 Griekenland🇮🇪 Ierland2-1
Vr 16 juni 20:45🇬🇮 Gibraltar🇫🇷 Frankrijk0-3
Ma 19 juni 20:45🇮🇪 Ierland🇬🇮 Gibraltar3-0
Ma 19 juni 20:45🇫🇷 Frankrijk🇬🇷 Griekenland1-0
Do 7 sep 20:45🇫🇷 Frankrijk🇮🇪 Ierland2-0
Do 7 sep 20:45🇳🇱 Nederland🇬🇷 Griekenland3-0
Zo 10 sep 20:45🇮🇪 Ierland🇳🇱 Nederland1-2
Zo 10 sep 20:45🇬🇷 Griekenland🇬🇮 Gibraltar5-0
Vr 13 okt 20:45🇳🇱 Nederland🇫🇷 Frankrijk1-2
Vr 13 okt 20:45🇮🇪 Ierland🇬🇷 Griekenland0-2
Ma 16 okt 20:45🇬🇷 Griekenland🇳🇱 Nederland0-1
Ma 16 okt 20:45🇬🇮 Gibraltar🇮🇪 Ierland4-0
Za 18 nov 20:45🇫🇷 Frankrijk🇬🇮 Gibraltar14-0
Za 18 nov 20:45🇳🇱 Nederland🇮🇪 Ierland1-0
Di 21 nov 20:45🇬🇷 Griekenland🇫🇷 Frankrijk2-2
Di 21 nov 20:45🇬🇮 Gibraltar🇳🇱 Nederland0-6

EK Kwalificatie Groep C

Stand

#LandWedWGV+-P
1.engeland Engeland*8620+1820
2.🇮🇹 Italië*8422+714
3.🇺🇦 Oekraïne8422+314
4.🇲🇰 Noord-Macedonië8224-108
5.🇲🇹 Malta8008-180
* Geplaatst

Programma

Datum & TijdThuisUitUitslag
Do 23 mar 20:45🇮🇹 Italiëengeland Engeland1-2
Do 23 mar 20:45🇲🇰 Noord-Macedonië🇲🇹 Malta2-1
Zo 26 mar 18:00engeland Engeland🇺🇦 Oekraïne2-0
Zo 26 mar 20:45🇲🇹 Malta🇮🇹 Italië0-2
Vr 16 jun 20:45🇲🇹 Maltaengeland Engeland0-4
Vr 16 jun 20:45🇲🇰 Noord-Macedonië🇺🇦 Oekraïne2-3
Ma 19 jun 20:45engeland Engeland🇲🇰 Noord-Macedonië7-0
Ma 19 jun 20:45🇺🇦 Oekraïne🇲🇹 Malta1-0
Za 9 sep 18:00🇺🇦 Oekraïneengeland Engeland1-1
Za 9 sep 20:45🇲🇰 Noord-Macedonië🇮🇹 Italië1-1
Di 12 sep 20:45🇮🇹 Italië🇺🇦 Oekraïne2-1
Di 12 sep 20:45🇲🇹 Malta🇲🇰 Noord-Macedonië0-2
Za 14 okt 15:00🇺🇦 Oekraïne🇲🇰 Noord-Macedonië2-0
Za 14 okt 20:45🇮🇹 Italië🇲🇹 Malta4-0
Di 17 okt 20:45engeland Engeland🇮🇹 Italië3-1
Di 17 okt 20:45🇲🇹 Malta🇺🇦 Oekraïne1-3
Vr 17 nov 20:45🇮🇹 Italië🇲🇰 Noord-Macedonië5-2
Vr 17 nov 20:45engeland Engeland🇲🇹 Malta2-0
Ma 20 nov 20:45🇺🇦 Oekraïne🇮🇹 Italië0-0
Ma 20 nov 20:45🇲🇰 Noord-Macedoniëengeland Engeland1-1

EK Kwalificatie Groep D

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇹🇷 Turkije*8521+717
2.🇭🇷 Kroatië*8512+916
3.wales Wales8332012
4.🇦🇲 Armenië8224-28
5.🇱🇻 Letland8107-143
* Geplaatst

Programma

Datum & TijdThuisUitUitslag
Za 25 mar 18:00🇦🇲 Armenië🇹🇷 Turkije1-2
Za 25 mar 20:45🇭🇷 Kroatiëwales Wales1-1
Di 28 mar 20:45🇹🇷 Turkije🇭🇷 Kroatië0-2
Di 28 mar 20:45wales Wales🇱🇻 Letland1-0
Vr 16 jun 20:45wales Wales🇦🇲 Armenië2-4
Vr 16 jun 20:45🇱🇻 Letland🇹🇷 Turkije2-3
Ma 19 jun 18:00🇦🇲 Armenië🇱🇻 Letland2-1
Ma 19 jun 20:45🇹🇷 Turkijewales Wales2-0
Vr 8 sep 20:45🇭🇷 Kroatië🇱🇻 Letland5-0
Vr 8 sep 20:45🇹🇷 Turkije🇦🇲 Armenië1-1
Ma 11 sep 18:00🇦🇲 Armenië🇭🇷 Kroatië0-1
Ma 11 sep 20:45🇱🇻 Letlandwales Wales0-2
Do 12 okt 18:00🇱🇻 Letland🇦🇲 Armenië2-0
Do 12 okt 20:45🇭🇷 Kroatië🇹🇷 Turkije0-1
Zo 15 okt 20:45🇹🇷 Turkije🇱🇻 Letland4-0
Zo 15 okt 20:45wales Wales🇭🇷 Kroatië2-1
Za 18 nov 15:00🇦🇲 Armeniëwales Wales1-1
Za 18 nov 18:00🇱🇻 Letland🇭🇷 Kroatië0-2
Di 21 nov 20:45🇭🇷 Kroatië🇦🇲 Armenië1-0
Di 21 nov 20:45wales Wales🇹🇷 Turkije1-1

EK Kwalificatie Groep E

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇦🇱 Albanië*8431+815
2.🇨🇿 Tsjechië*8431+615
3.🇵🇱 Polen8323011
4.🇲🇩 Moldavië8242-310
5.🇫🇴 Faeröer8026-112
* Geplaatst

Programma

Datum & TijdThuisUitUitslag
Vr 24 mar 20:45🇨🇿 Tsjechië🇵🇱 Polen3-1
Vr 24 mar 20:45🇲🇩 Moldavië🇫🇴 Faeröer1-1
Ma 27 mar 20:45🇵🇱 Polen🇦🇱 Albanië1-0
Ma 27 mar 20:45🇲🇩 Moldavië🇨🇿 Tsjechië0-0
Za 17 jun 20:45🇦🇱 Albanië🇲🇩 Moldavië2-0
Za 17 jun 20:45🇫🇴 Faeröer🇨🇿 Tsjechië0-3
Di 20 jun 20:45🇲🇩 Moldavië🇵🇱 Polen3-2
Di 20 jun 20:45🇫🇴 Faeröer🇦🇱 Albanië1-3
Do 7 sep 20:45🇵🇱 Polen🇫🇴 Faeröer2-0
Do 7 sep 20:45🇨🇿 Tsjechië🇦🇱 Albanië1-1
Zo 10 sep 18:00🇫🇴 Faeröer🇲🇩 Moldavië0-1
Zo 10 sep 20:45🇦🇱 Albanië🇵🇱 Polen2-0
Do 12 okt 20:45🇦🇱 Albanië🇨🇿 Tsjechië3-0
Do 12 okt 20:45🇫🇴 Faeröer🇵🇱 Polen0-2
Zo 15 okt 18:00🇨🇿 Tsjechië🇫🇴 Faeröer3-0
Zo 15 okt 20:45🇵🇱 Polen🇲🇩 Moldavië1-1
Vr 17 nov 20:45🇵🇱 Polen🇨🇿 Tsjechië1-1
Vr 17 nov 20:45🇲🇩 Moldavië🇦🇱 Albanië1-1
Ma 20 nov 20:45🇨🇿 Tsjechië🇲🇩 Moldavië3-0
Ma 20 nov 20:45🇦🇱 Albanië🇫🇴 Faeröer0-0

EK Kwalificatie Groep F

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇧🇪 België*8610+1820
2.🇦🇹 Oostenrijk*8621+1019
3.🇸🇪 Zweden8314+210
4.🇦🇿 Azerbeidzjan8215-107
5.🇪🇪 Estland8017-201
* Geplaatst

Programma

Datum & TijdThuisUitUitslag
Vr 24 mar 20:45🇸🇪 Zweden🇧🇪 België0-3
Vr 24 mar 20:45🇦🇹 Oostenrijk🇦🇿 Azerbeidzjan4-1
Ma 27 mar 20:45🇸🇪 Zweden🇦🇿 Azerbeidzjan5-0
Ma 27 mar 20:45🇦🇹 Oostenrijk🇪🇪 Estland2-1
Za 17 juni 18:00🇦🇿 Azerbeidzjan🇪🇪 Estland1-1
Za 17 juni 20:45🇧🇪 België🇦🇹 Oostenrijk1-1
Di 20 juni 20:45🇦🇹 Oostenrijk🇸🇪 Zweden2-0
Di 20 juni 20:45🇪🇪 Estland🇧🇪 België0-3
Za 9 sep 15:00🇦🇿 Azerbeidzjan🇧🇪 België0-1
Za 9 sep 18:00🇪🇪 Estland🇸🇪 Zweden0-5
Di 12 sep 20:45🇧🇪 België🇪🇪 Estland5-0
Di 12 sep 20:45🇸🇪 Zweden🇦🇹 Oostenrijk1-3
Vr 13 okt 18:00🇪🇪 Estland🇦🇿 Azerbeidzjan0-2
Vr 13 okt 20:45🇦🇹 Oostenrijk🇧🇪 België2-3
Ma 16 okt 18:00🇦🇿 Azerbeidzjan🇦🇹 Oostenrijk0-1
Ma 16 okt 20:45🇧🇪 België🇸🇪 Zweden1-1
Do 16 nov 18:00🇪🇪 Estland🇦🇹 Oostenrijk0-2
Do 16 nov 18:00🇦🇿 Azerbeidzjan🇸🇪 Zweden3-0
Zo 19 nov 18:00🇧🇪 België🇦🇿 Azerbeidzjan5-0
Zo 19 nov 18:00🇸🇪 Zweden🇪🇪 Estland2-0

EK Kwalificatie Groep G

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇭🇺 Hongarije*8530+918
2.🇷🇸 Servië*8422+614
3.🇲🇪 Montenegro8323-211
4.🇱🇹 Litouwen8134-66
5.🇧🇬 Bulgarije8044-74
* Geplaatst

Programma

Datum & TijdThuisUitUitslag
Vr 24 mar 18:00🇧🇬 Bulgarije🇲🇪 Montenegro0-1
Vr 24 mar 20:45🇷🇸 Servië🇱🇹 Litouwen2-0
Ma 27 mar 20:45🇭🇺 Hongarije🇧🇬 Bulgarije3-0
Ma 27 mar 20:45🇲🇪 Montenegro🇷🇸 Servië0-2
Za 17 jun 15:00🇱🇹 Litouwen🇧🇬 Bulgarije1-1
Za 17 jun 18:00🇲🇪 Montenegro🇭🇺 Hongarije0-0
Di 20 jun 20:45🇭🇺 Hongarije🇱🇹 Litouwen2-0
Di 20 jun 20:45🇧🇬 Bulgarije🇷🇸 Servië1-1
Do 7 sep 18:00🇱🇹 Litouwen🇲🇪 Montenegro2-2
Do 7 sep 20:45🇷🇸 Servië🇭🇺 Hongarije1-2
Zo 10 sep 18:00🇲🇪 Montenegro🇧🇬 Bulgarije2-1
Zo 10 sep 20:45🇱🇹 Litouwen🇷🇸 Servië1-3
Za 14 okt 18:00🇧🇬 Bulgarije🇱🇹 Litouwen0-2
Za 14 okt 20:45🇭🇺 Hongarije🇷🇸 Servië2-1
Di 17 okt 20:45🇷🇸 Servië🇲🇪 Montenegro3-1
Di 17 okt 20:45🇱🇹 Litouwen🇭🇺 Hongarije2-2
Do 16 nov 20:45🇧🇬 Bulgarije🇭🇺 Hongarije2-2
Do 16 nov 20:45🇲🇪 Montenegro🇱🇹 Litouwen2-0
Zo 19 nov 15:00🇭🇺 Hongarije🇲🇪 Montenegro3-1
Zo 19 nov 15:00🇷🇸 Servië🇧🇬 Bulgarije2-2

EK Kwalificatie Groep H

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇩🇰 Denemarken*10712+922
2.🇸🇮 Slovenië*10712+1122
3.🇫🇮 Finland10604+818
4.🇰🇿 Kazachstan10604+418
5.noord-ierland Noord-Ierland10307-49
6.🇸🇲 San Marino10009-280
* Geplaatst
Datum & TijdThuisUitUitslag
Di 23 mar 16:00🇰🇿 Kazachstan🇸🇮 Slovenië2-1
Di 23 mar 20:45🇩🇰 Denemarken🇫🇮 Finland3-1
Di 23 mar 20:45🇸🇲 San Marinonoord-ierland Noord-Ierland0-2
Zo 26 mar 15:00🇰🇿 Kazachstan🇩🇰 Denemarken3-2
Zo 26 mar 18:00🇸🇮 Slovenië🇸🇲 San Marino2-0
Zo 26 mar 20:45noord-ierland Noord-Ierland🇫🇮 Finland0-1
Vr 16 juni 18:00🇫🇮 Finland🇸🇮 Slovenië2-0
Vr 16 juni 20:45🇩🇰 Denemarkennoord-ierland Noord-Ierland1-0
Vr 16 juni 20:45🇸🇲 San Marino🇰🇿 Kazachstan0-3
Ma 19 juni 18:00🇫🇮 Finland🇸🇲 San Marino6-0
Ma 19 juni 20:45🇸🇮 Slovenië🇩🇰 Denemarken1-1
Ma 19 juni 20:45noord-ierland Noord-Ierland🇰🇿 Kazachstan0-1
Do 7 sep 16:00🇰🇿 Kazachstan🇫🇮 Finland0-1
Do 7 sep 20:45🇩🇰 Denemarken🇸🇲 San Marino4-0
Do 7 sep 20:45🇸🇮 Sloveniënoord-ierland Noord-Ierland4-2
Zo 10 sep 15:00🇰🇿 Kazachstannoord-ierland Noord-Ierland1-0
Zo 10 sep 18:00🇫🇮 Finland🇩🇰 Denemarken0-1
Zo 10 sep 20:45🇸🇲 San Marino🇸🇮 Slovenië0-4
Za 14 okt 15:00noord-ierland Noord-Ierland🇸🇲 San Marino3-0
Za 14 okt 18:00🇸🇮 Slovenië🇫🇮 Finland3-0
Za 14 okt 20:45🇩🇰 Denemarken🇰🇿 Kazachstan3-1
Di 17 okt 18:00🇫🇮 Finland🇰🇿 Kazachstan1-2
Di 17 okt 20:45noord-ierland Noord-Ierland🇸🇮 Slovenië0-1
Di 17 okt 20:45🇸🇲 San Marino🇩🇰 Denemarken1-2
Vr 17 nov 16:00🇰🇿 Kazachstan🇸🇲 San Marino3-1
Vr 17 nov 18:00🇫🇮 Finlandnoord-ierland Noord-Ierland4-0
Vr 17 nov 20:45🇩🇰 Denemarken🇸🇮 Slovenië2-1
Ma 20 nov 20:45noord-ierland Noord-Ierland🇩🇰 Denemarken2-0
Ma 20 nov 20:45🇸🇮 Slovenië🇰🇿 Kazachstan2-1
Ma 20 nov 20:45🇸🇲 San Marino🇫🇮 Finland1-2

Programma

EK Kwalificatie Groep I

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇷🇴 Roemenië*10640+1122
2.🇨🇭 Zwitserland*10451+1117
3.🇮🇱 Israël10433015
4.🇧🇾 Wit-Rusland10334-512
5.🇽🇰 Kosovo10253011
6.🇦🇩 Andorra10028-172
* Geplaatst
Datum & TijdThuisUitUitslag
Za 25 mar 18:00🇧🇾 Wit-Rusland🇨🇭 Zwitserland0-5
Za 25 mar 18:00🇮🇱 Israël🇽🇰 Kosovo1-1
Za 25 mar 20:45🇦🇩 Andorra🇷🇴 Roemenië0-2
Di 28 mar 20:45🇨🇭 Zwitserland🇮🇱 Israël3-0
Di 28 mar 20:45🇷🇴 Roemenië🇧🇾 Wit-Rusland2-1
Di 28 mar 20:45🇽🇰 Kosovo🇦🇩 Andorra1-1
Vr 16 juni 20:45🇦🇩 Andorra🇨🇭 Zwitserland1-2
Vr 16 juni 20:45🇧🇾 Wit-Rusland🇮🇱 Israël1-2
Vr 16 juni 20:45🇽🇰 Kosovo🇷🇴 Roemenië0-0
Ma 19 juni 20:45🇨🇭 Zwitserland🇷🇴 Roemenië2-2
Ma 19 juni 20:45🇮🇱 Israël🇦🇩 Andorra2-1
Ma 19 juni 20:45🇧🇾 Wit-Rusland🇽🇰 Kosovo2-1
Za 9 sep 18:00🇦🇩 Andorra🇧🇾 Wit-Rusland0-0
Za 9 sep 20:45🇷🇴 Roemenië🇮🇱 Israël1-1
Za 9 sep 20:45🇽🇰 Kosovo🇨🇭 Zwitserland2-2
Di 12 sep 20:45🇨🇭 Zwitserland🇦🇩 Andorra3-0
Di 12 sep 20:45🇮🇱 Israël🇧🇾 Wit-Rusland1-0
Di 12 sep 20:45🇷🇴 Roemenië🇽🇰 Kosovo2-0
Do 12 okt 20:45🇦🇩 Andorra🇽🇰 Kosovo0-3
Do 12 okt 20:45🇧🇾 Wit-Rusland🇷🇴 Roemenië0-0
Zo 15 okt 18:00🇨🇭 Zwitserland🇧🇾 Wit-Rusland3-3
Zo 15 okt 20:45🇷🇴 Roemenië🇦🇩 Andorra4-0
Zo 12 nov 20:45🇽🇰 Kosovo🇮🇱 Israël1-0
Wo 15 nov 20:45🇮🇱 Israël🇨🇭 Zwitserland1-1
Za 18 nov 18:00🇧🇾 Wit-Rusland🇦🇩 Andorra1-0
Za 18 nov 20:45🇨🇭 Zwitserland🇽🇰 Kosovo1-1
Za 18 nov 20:45🇮🇱 Israël🇷🇴 Roemenië1-2
Di 21 nov 20:45🇷🇴 Roemenië🇨🇭 Zwitserland1-0
Di 21 nov 20:45🇦🇩 Andorra🇮🇱 Israël0-2
Di 21 nov 20:45🇽🇰 Kosovo🇧🇾 Wit-Rusland0-1

Programma

EK Kwalificatie Groep J

Stand

#LandWedWGV+-P
1.🇵🇹 Portugal*101000+3430
2.🇸🇰 Slowakije*10712+922
3.🇱🇺 Luxemburg10523-617
4.🇮🇸 IJsland10316110
5.🇧🇦 Bosnië en Herzegovina10307-119
6.🇱🇮 Liechtenstein100010-270
* Geplaatst
Datum & TijdThuisUitUitslag
Di 23 mar 20:45🇵🇹 Portugal🇱🇮 Liechtenstein4-0
Di 23 mar 20:45🇸🇰 Slowakije🇱🇺 Luxemburg0-0
Di 23 mar 20:45🇧🇦 Bosnië en Herzegovina🇮🇸 IJsland3-0
Zo 26 mar 18:00🇱🇮 Liechtenstein🇮🇸 IJsland0-7
Zo 26 mar 20:45🇸🇰 Slowakije🇧🇦 Bosnië en Herzegovina2-0
Zo 26 mar 20:45🇱🇺 Luxemburg🇵🇹 Portugal0-6
Za 17 jun 15:00🇱🇺 Luxemburg🇱🇮 Liechtenstein2-0
Za 17 jun 20:45🇮🇸 IJsland🇸🇰 Slowakije1-2
Za 17 jun 20:45🇵🇹 Portugal🇧🇦 Bosnië en Herzegovina3-0
Di 20 jun 20:45🇮🇸 IJsland🇵🇹 Portugal0-1
Di 20 jun 20:45🇧🇦 Bosnië en Herzegovina🇱🇺 Luxemburg0-2
Di 20 jun 20:45🇱🇮 Liechtenstein🇸🇰 Slowakije0-1
Vr 8 sep 20:45🇸🇰 Slowakije🇵🇹 Portugal0-1
Vr 8 sep 20:45🇧🇦 Bosnië en Herzegovina🇱🇮 Liechtenstein2-1
Vr 8 sep 20:45🇱🇺 Luxemburg🇮🇸 IJsland3-1
Ma 11 sep 20:45🇮🇸 IJsland🇧🇦 Bosnië en Herzegovina1-0
Ma 11 sep 20:45🇵🇹 Portugal🇱🇺 Luxemburg9-0
Ma 11 sep 20:45🇸🇰 Slowakije🇱🇮 Liechtenstein3-0
Vr 13 okt 20:45🇮🇸 IJsland🇱🇺 Luxemburg1-1
Vr 13 okt 20:45🇵🇹 Portugal🇸🇰 Slowakije3-2
Vr 13 okt 20:45🇱🇮 Liechtenstein🇧🇦 Bosnië en Herzegovina0-2
Ma 16 okt 20:45🇮🇸 IJsland🇱🇮 Liechtenstein4-0
Ma 16 okt 20:45🇧🇦 Bosnië en Herzegovina🇵🇹 Portugal0-5
Ma 16 okt 20:45🇱🇺 Luxemburg🇸🇰 Slowakije0-1
Do 16 nov 20:45🇸🇰 Slowakije🇮🇸 IJsland4-2
Do 16 nov 20:45🇱🇺 Luxemburg🇧🇦 Bosnië en Herzegovina4-1
Do 16 nov 20:45🇱🇮 Liechtenstein🇵🇹 Portugal0-2
Zo 19 nov 20:45🇵🇹 Portugal🇮🇸 IJsland2-0
Zo 19 nov 20:45🇧🇦 Bosnië en Herzegovina🇸🇰 Slowakije1-2
Zo 19 nov 20:45🇱🇮 Liechtenstein🇱🇺 Luxemburg0-1

Programma

Speelschema kwalificatie

De kwalificatie voor het EK in 2024 is gestart op 23 maart 2023. In totaal zijn er tien speelrondes ingepland verdeeld over 2023. Een overzicht van alle speelronden:

SpeelrondeDatum
Speelronde 123 – 25 maart 2023
Speelronde 226 – 28 maart 2023
Speelronde 316 – 17 juni 2023
Speelronde 419 – 20 juni 2023
Speelronde 57 – 9 september 2023
Speelronde 610 – 12 september 2023
Speelronde 712 -14 oktober 2023
Speelronde 815 – 17 oktober 2023
Speelronde 916 – 18 november 2023
Speelronde 1019 – 21 november 2023

Play-offs

Nadat de nummers 1 en 2 uit de tien poules zich gekwalificeerd hebben voor het EK blijven er nog drie plekken over. Deze worden verdeeld doormiddel van het spelen van play-offs. Hoe werkt dit precies? De vier hoogst geplaatste landen (die nog niet gekwalificeerd zijn via de normale route) in de Nations League divisie A, B en C (vier per divisie, 12 totaal) plaatsen zich voor de play-offs. Via twee halve finales en een finale wordt uitgemaakt welke drie landen zich alsnog voor het EK kunnen plaatsen.

De speeldata van de play-offs zijn al bekend:

SpeelrondeDatum
Halve finales21 maart 2024
Finale26 maart 2024

Veelgestelde vragen over de EK kwalificatie 2024

Wanneer begint de EK kwalificatie?

De kwalificatie voor het EK in 2024 start op donderdag 23 maart 2023. Om 16:00 uur trappen Kazachstan en Slovenië de kwalificatie af. Het Nederlands Elftal speelt de eerste EK kwalificatie wedstrijd op vrijdag 23 maart uit tegen Frankrijk.

Hoeveel landen gaan er door in de EK kwalificatie?

In de kwalificatie zijn er tien groepen (A t/m J). De nummers 1 en 2 van deze groepen plaatsen zich direct voor het EK 2024. Via play-offs worden er nog drie plekken vergeven. Samen met gastland Duitsland maakt dat in totaal 24 landen.