Het Nederlands damesteam heeft de uitzwaaiwedstrijd (laatste oefenwedstrijd voor een eindtoernooi) met 2-1 gewonnen van Finland. In Leeuwarden scoorde Vivianne Miedema beide doelpunten voor Oranje. Dit was de laatste testcase tot dat het EK Vrouwen 2025 start op woensdag 2 juli. Finland heeft zich overigens ook gekwalificeerd voor het EK.
Miedema bijna op 100
Al na een half uur stond het 2-0 op het scorebord, beide treffers gemaakt door Miedema. Door deze twee goals staat de teller van de speelster van Manchester City nu op 99. Voor alle fans van Nederland is het te hopen dat haar 100e doelpunt op het EK valt.
Miedema kampt al een tijdje met een slepende blessure, maar is nu op de weg terug. Hopelijk raakt de spits op tijd in vorm voor het EK, al beloven deze twee doelpunten veel goeds.
Pittige poule
Het toernooi wordt van 2 t/m 27 juli georganiseerd in Zwitserland. Nederland is in Groep D ingedeeld bij Engeland, Frankrijk en Wales, een zeer lastige poule waar de eerste twee landen de kwartfinale bereiken.